paslaugos

- 1 -

Paieška ir atrankaTradicinės paieškos metodus apjungiame kartu su kitais paieškos metodais, kurie užtikrina tikslingą talentų radimą ir pritraukimą.


Naudodami skirtingus metodus galime pasiekti aktyviai karjeros pokyčių neplanuojančius kandidatus, gauti daugiau vertingų rekomendacijų ir dėmesį skirti tinkamiausiems kandidatams.
Technologinės priemonės bei skaitmeniniai sprendimai, kuriuos naudojame talentų paieškai, pokalbiams, įgūdžių įvertinimui ir kandidatų profilių valdymui, mums padeda kokybiškai įgyvendinti paieškos projektą.


Kad ir kokį paieškos ir atrankos metodą taikytume, mūsų procesą visuomet sudaro:


 • Prieš pradedant paiešką: darbo vietos profilio ir paieškos strategijos sukūrimas.
 • Paieška: kandidatų paieška ir kontaktas su atrinktais kandidatais (aktyviai ieškančiais darbo, neplanuojančiais karjeros pokyčių ir sėkmingai dirbančiais), susitikimas ir pokalbis, įvertinimas, kandidatų sąrašo sudarymas ir tinkamiausiųjų atranka.
 • Grįžtamojo ryšio tarp kandidato ir darbdavio užtikrinimas viso proceso metu.
 • Galutinis etapas: darbdavio konsultavimas teikiant darbo pasiūlymą kandidatui, (angl. counter-offer) valdymas, projekto užbaigimas praėjus įdarbinto specialisto bandomajam laikotarpiui.

Mūsų specializacija – talentų paieška ir atranka šiuose veiklos sektoriuose: finansai / apskaita / Fintech, technologijos / IT / Telco, pramonė / inžinerija / farmacija / personalas.Mes atliekame talentų paiešką darbui pagal trumpalaikes ir ilgalaikes terminuotas sutartis. Galimybė būti laisvai samdomu darbuotoju, dirbti pagal terminuotą darbo sutartį ar būti įdarbintam įgyvendinti konkretų projektą dažnai vilioja profesionalus technologijų, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir IT srityse. Šie specialistų samdymo sprendimai yra vis dažniau naudojami kuriant modernų verslą.Mes vykdome tiesioginę paiešką įmonėms, kurios turi poreikį perpirkti ir samdyti itin aukštos ir retos kvalifikacijos specialistus. Tokio proceso metu atliekama itin kruopšti darbo rinkos kompetencijų analizė, potencialūs kandidatai surandami, atrenkami ir pritraukiami atsižvelgiant į darbdavio poreikius.- 2 -

Paieškos ir atrankos procesų valdymas / RPO


Įsigydami paieškos ir atrankos procesų valdymo paslaugas, perduosite išoriniam paslaugų teikėjui visas arba dalį savo organizacijos personalo atrankos funkcijų.- 3 -

Tarpiniai sprendimai


 • Darbuotojo paieškos ir atrankos strategijos parengimas.

 • Specialistų asmenybės testavimas ir vertinimas.- 4 -

Konsultacijos


Profesinės karjeros planavimo konsultacija apima:


 • Turimų profesinių kompetencijų analizė (kompetencijų SWOT analizė);
 • Profesinės karjeros planų (trumpalaikių ir ilgalaikių) kūrimas, įgyvendinimo plano sudarymas;
 • CV rengimas;
 • Informacija apie tendencijas darbo rinkoje ir dabartinę situaciją joje;
 • Individualūs profesiniai patarimai.


SUSISIEKITE TUOJ PAT

Apie ką norėtumėte su mumis pasišnekėti?


Norėtumėte mums parašyti?